Supestrava Super Collagen - 350 g

404,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: SPS18

Supestrava Super Collagen - 350 g. Kolagen je jedním z nejdůležitějších proteinů v lidském těle. Hraje klíčovou roli při tvorbě chrupavek, kostí, kloubů, kůže, svalů a mnoha dalších orgánů.

Supestrava Super Collagen - 350 g

Kolagen je jedním z nejdůležitějších proteinů v lidském těle. Hraje klíčovou roli při tvorbě chrupavek, kostí, kloubů, kůže, svalů a mnoha dalších orgánů.

V těle člověka se kolagen vyrábí přirozeně až do 25. roku věku, po této době však jeho produkce začíná postupně klesat. Odhaduje se, že kolem 45. roku života se produkce kolagénu v těle zastaví. Proto je důležité pravidelně doplňovat kolagen do stravy.

Nedostatek kolagénu v těle může vést k ztrátě elasticity kůže a tvorbě vrásek. Kolagén hraje také klíčovou roli výživy kloubů, a jeho nedostatek může způsobit bolesti a omezení pohybu. Chybějící kolagén může také ovlivnit šlachy, kosti a chrupavky, činí je více náchylnými k poškození a zpomaluje regeneraci těchto tkání.

I když se kolagén běžně nachází v potravinách, jako je hovězí maso a ryby, jeho přirozený výskyt v potravě je ve formě velkých molekul, které tělo nemůže plně využít. Hydrolyzovaný hovězí kolagén je zpracován na menší částice, které tělo dokáže efektivněji vstřebávat.

Hydrolyzovaný hovězí kolagén, který nabízíme, pochází od renomovaného německého výrobce, což zaručuje jeho čistotu a kvalitu. Pravidelná konzumace kolagénu může pozitivně ovlivnit některé aspekty zdraví a pohody. Doporučuje se zejména starším lidem a sportovcům jako součást vyvážené stravy.

Kolagen a jeho druhy

Kolagen není jediný, existuje až 27 různých typů kolagénu, které se nacházejí v různých tkáních živočišných organismů. Pro správné fungování lidského těla jsou však nejdůležitější tři typy:

- Kolagen typu 1 – tvoří strukturu kostí, pojivových tkání, zubů a kůže. Je nejdůležitějším druhem kolagénu v lidském těle.

- Kolagen typu 2 – tvoří část struktury chrupavek, která absorbuje nárazy.

- Kolagen typu 3 – tvoří strukturu cév, svalů a orgánů.

Hydrolyzovaný hovězí kolagén obsahuje zejména kolagén typu 1 a 3, což jsou nejvýznamnější druhy pro lidské tělo.

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.