KIDDY - Aromaterapie pro děti

Altevita aromaterapie pro děti je speciální oblast aromaterapie, která se zaměřuje na využití přírodních vonných olejů a jejich blahodárných účinků pro zdraví a pohodu dětí. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly dětem jemné a bezpečné zážitky s vůněmi, které mohou podpořit jejich fyzické i emoční blaho. V našem e-shopu nabízíme širokou škálu aromaterapeutických produktů určených pro děti. Každý produkt je pečlivě vybrán a vyroben s ohledem na specifické potřeby dětského organismu.

Výrobce:
Altevita
Zobrazit

Výsledky 1 - 6 z 6

Altevita KIDDY BREATHE 10ml

225,00 Kč

Kiddy Breathe je směsí, která usnadní dětem dýchání, je vyvinuta co nejrychleji ulevit při ucpaném nosu, úlevě při vykašlávání, zahlenění.

Learn More

Altevita KIDDY CLEVER 10ml

225,00 Kč

Směs pomáhá zlepšiť koncentraci, podporuje tvořivost a stabilitu, pomáhá při duševní únavě a vyčerpanosti, funguje i jako doplněk léčby ADD a ADHD.

Learn More

Altevita KIDDY HAPPY 10ml

225,00 Kč

Sladká mandarinka patří právem k olejům šťastných dětí, proto v této směsi tvoří základ. Směs pomáhá navodit pocit pohody, zmírňuje úzkost, zahání smutek a zlepšuje náladu.

Learn More

Altevita KIDDY IMUN 10ml

225,00 Kč

Kiddy Imun je směsí na posílení imunitního systému vhodný jako prevence nebo během onemocnění.

Learn More

Altevita KIDDY SLEEPY 10ml

225,00 Kč

Směs proti nespavosti dětí, harmonizuje dětskou psychiku a pomáhá lépe usnout.

Learn More

Altevita KIDDY TUMMY 10ml

225,00 Kč

Neroli s heřmánkem patří neodmyslitelně k esencím, které jsou ideální pro aplikaci v případě nevolnosti, pocitech nafouknutého bříška, při zácpě. Bergamot podporuje správné trávení a pomáhá při křečích, střevních parazitech a průjmech různého původu. Koriandr pomáhá při dětských...Learn More

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.