Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - RYBY (PISCES) 10ml

199,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AT121

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

RYBY (PISCES) - 19. únor - 20. březen

Důvěřivý a milující

Element - VODA

Klíčová myšlenka - I BELIEVE (Věřím)

Planeta - NEPTUN, JUPITER

Klíčová slova: Soucit - Intuice - Cílevědomost - Roztržitost - Citlivost

Orgán: nohy, lymfa

Onemocnění: problémy s chodidly, závislosti

Esenciální oleje: CEDROVÉ DŘEVO - CITRON - LEVANDULE

Cedrové dřevo - zlepšení intuice

Citron - pozitivní naladění

Levandule - zklidnění mysli

Ryby jsou velmi citlivé a příjemné osoby. Jsou loajální a nesobečtí přátelé i milenci. Jsou schopni dosáhnout velké věci, za předpokladu, že dokáží být opatrní. Často jsou depresivní a rozčarovaní, pokud je někdo podvede nebo zneužije jejich dobrotu. Protože zvyknou žít ve světě snů, jsou velmi nepraktičtí a pohodlní. Může se u nich objevovat málo sebedůvěry a pocit samoty.

Směs esenciálních olejů pro znamení RYBY obsahuje oleje, které mohou pomoci jejich citlivé nátuře, uzemní jejich zasněnou a často nepraktickou povahu. Směs také stimuluje racionální myšlení (zpracovat zklamání, umět si vybrat přátel). Obsahuje oleje, které jsou velmi prospěšné při zmírňování bolesti a zánětu.

SLOŽENÍ: Cedrové dřevo (Cedrus Atlantica), Citron (Citrus limonum), Levandule (Lavandula Angustifolia).

 

  

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.