Zelené potraviny

Vyberte si kvalitní zelené potraviny. Mladý ječmen, mladá pšenice, Gingo Biloba, Moringa, Chlorella a Spirulina jsou zelené potraviny s obsahem nejbohatších živin pro náš organismus. Zelené potraviny podporují trávení a metabolismus. Zelené potraviny skladem za nízké ceny!

Výrobce:
Altevita
Zobrazit

Výsledky 1 - 8 z 8

Altevita BIO Ginko Biloba 80 kapslí

259,00 Kč

1 kapsle = 300mg. Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jedním z nejprodávanějších bylin na světě.

Learn More

Altevita BIO Ginko Biloba prášek 90g

229,00 Kč

Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jednou z nejprodávanějších bylin na světě.

Learn More

Altevita BIO Mladá pšenice prášek 90g

229,00 Kč

Je známá svými detoxikačními a čisticími vlastnostmi. Pravidelná konzumace mladé pšenice pomáhá při odstraňování škodlivých toxinů z těla.

Learn More

Altevita BIO Mladý ječmen prášek 90g

229,00 Kč
Je bohatým a vyváženým zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Výživné ječné zelené výhonky poskytují zdroj přírodního chlorofylu a antioxidantů. Ječná tráva je bezlepková, protože všechen lepek je přítomen v zrnu ječmene. Proto jde o bezpečný potravinový doplněk i pro lidi, kteří netolerují lepek.Learn More

Altevita BIO Moringa 80 kapslí

259,00 Kč

1 kapsle = 300mg. Prášek z listů rostliny Moringa oleifera zvyšuje energii a odolnost organismu. Má velmi příznivý vliv na naše tělo, protože obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, bílkovin, antioxidantů, chlorofyl či aminokyseliny.

Learn More

Altevita BIO Moringa prášek 90g

229,00 Kč
Prášek z listů rostliny Moringa oleifera zvyšuje energii a odolnost organismu. Má velmi příznivý vliv na naše tělo, protože obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, bílkovin, antioxidantů, chlorofyl či aminokyseliny.Learn More

Altevita BIO Organic Chlorella 160 g - 640 tablet

499,00 Kč

1 tableta = 250mg. Chlorella je zdrojem biotinu a riboflavinu, který podporuje nervový systém, látkovou výměnu, působí proti únavě a pod. Je také nejbohatším zdrojem chlorofylu na planetě.

Learn More

Altevita BIO Organic Spirulina 160 g - 640 tablet

489,00 Kč

1 tableta = 500mg. Spirulina je ideálním doplňkem výživy při redukčních dietách a vynikajícím zdrojem živin (vitamíny, minerály, aminokyseliny, antioxidanty a aktivní enzymy, které blahodárně působí na lidský organismus pro děti i dospělé.

Learn More

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.