Zelené potraviny

Vyberte si kvalitní zelené potraviny. Mladý ječmen, mladá pšenice, Gingo Biloba, Moringa, Chlorella a Spirulina jsou zelené potraviny s obsahem nejbohatších živin pro náš organismus. Zelené potraviny podporují trávení a metabolismus. Zelené potraviny skladem za nízké ceny!

Výrobce:
Altevita
Zobrazit

Výsledky 1 - 8 z 8

Altevita BIO Organic Spirulina 160 g - 640 tablet

489,00 Kč

1 tableta = 500mg. Spirulina je ideálním doplňkem výživy při redukčních dietách a vynikajícím zdrojem živin (vitamíny, minerály, aminokyseliny, antioxidanty a aktivní enzymy, které blahodárně působí na lidský organismus pro děti i dospělé.

Learn More

Altevita BIO Organic Chlorella 160 g - 640 tablet

499,00 Kč

1 tableta = 250mg. Chlorella je zdrojem biotinu a riboflavinu, který podporuje nervový systém, látkovou výměnu, působí proti únavě a pod. Je také nejbohatším zdrojem chlorofylu na planetě.

Learn More

Altevita BIO Moringa prášek 90g

229,00 Kč
Prášek z listů rostliny Moringa oleifera zvyšuje energii a odolnost organismu. Má velmi příznivý vliv na naše tělo, protože obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, bílkovin, antioxidantů, chlorofyl či aminokyseliny.Learn More

Altevita BIO Moringa 80 kapslí

259,00 Kč

1 kapsle = 300mg. Prášek z listů rostliny Moringa oleifera zvyšuje energii a odolnost organismu. Má velmi příznivý vliv na naše tělo, protože obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, bílkovin, antioxidantů, chlorofyl či aminokyseliny.

Learn More

Altevita BIO Mladý ječmen prášek 90g

229,00 Kč
Je bohatým a vyváženým zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Výživné ječné zelené výhonky poskytují zdroj přírodního chlorofylu a antioxidantů. Ječná tráva je bezlepková, protože všechen lepek je přítomen v zrnu ječmene. Proto jde o bezpečný potravinový doplněk i pro lidi, kteří netolerují lepek.Learn More

Altevita BIO Mladá pšenice prášek 90g

229,00 Kč

Je známá svými detoxikačními a čisticími vlastnostmi. Pravidelná konzumace mladé pšenice pomáhá při odstraňování škodlivých toxinů z těla.

Learn More

Altevita BIO Ginko Biloba prášek 90g

229,00 Kč

Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jednou z nejprodávanějších bylin na světě.

Learn More

Altevita BIO Ginko Biloba 80 kapslí

259,00 Kč

1 kapsle = 300mg. Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jedním z nejprodávanějších bylin na světě.

Learn More

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.