Altevita BIO Mladý ječmen prášek 90g

229,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: GF003

Je bohatým a vyváženým zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Výživné ječné zelené výhonky poskytují zdroj přírodního chlorofylu a antioxidantů. Ječná tráva je bezlepková, protože všechen lepek je přítomen v zrnu ječmene. Proto jde o bezpečný potravinový doplněk i pro lidi, kteří netolerují lepek.

Síla a vytrvalost - stimulace metabolismu - paměť a mentalitu - enzym superoxit dismutáza (SOD)

Ječná tráva je jedna z nejčasnější kultivovaných potravin na planetě populární už za časů gladiátorů, kteří i díky ječmenné trávě byli silní a vytrvalí.

Je bohatým a vyváženým zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Výživné ječné zelené výhonky poskytují zdroj přírodního chlorofylu a antioxidantů. Ječná tráva je bezlepková, protože všechen lepek je přítomen v zrnu ječmene. Proto jde o bezpečný potravinový doplněk i pro lidi, kteří netolerují lepek.

Přínosy mladého ječmene:

Prášek z mladého ječmene je podobný pšenici, je však snáze stravitelný. Výživově mladé listy ječmene obsahují všechny vitamíny, minerály, antioxidanty a detoxikační látky, proteiny a enzymy. Kromě chlorofylu a množství vitamínů, minerálů a enzymů se také předpokládá, že tráva z mladého ječmene obsahuje třicetkrát více vitamínu B1 než v mléce, 3,3-krát více vitamínu C a 6,5-krát více karotenu než v případě špenátu, 11 násobek množství vápníku ve srovnání s kravským mlékem, téměř pětinásobek obsahu železa ve srovnání se špenátem atd.

Pravidelná konzumace mladého ječmene pomáhá předcházet stárnutí organismu. 

Mnoho lidí zaznamenalo úbytek hmotnosti při pravidelné konzumaci ječmenné trávy. Podle vědeckého výzkumu je to kvůli zvýšené přítomnosti enzymu cytochrom oxidázy, který je nezbytný pro metabolismus buněk. Tráva ječmene obsahuje i další enzym: superoxid dismutáza (SOD), silný antioxidant, který chrání buňky před toxickými volnými radikály, o nichž se předpokládá, že jsou primárním viníkem při stárnutí a mnoha dalších chorobách.

Jde o jednu z nejbohatších zdrojů živin a vitamínů na zem

Vysoký podíl antioxidantů

Obsahuje 20 aminokyselin

Účinný při stimulaci metabolismu

Přínosem pro snížení krevního tlaku

Může být užitečný při zlepšování trávení

Pomáhá při posilování imunitního systému

Obsahuje celkově 36 vitamínů a minerálů

Doporučené dávkování:

1 čajová lžička (3 g) během nebo po jídle. Stejně jako všechny zelené prášky, doporučujeme začít s menší dávkou a podle reakce Vašeho těla můžete denní spotřebu zvyšovat nebo snižovat.

Prášek se dobře mísí s ovocnými šťávami, mléčnými nápoji nebo smoothie. Přidává se do množství receptů, ideální je vyhnout se tepelné úpravě, aby se tak zachovala nutriční hodnota jídla.

Země původu: Čína

Nevhodné pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota: 1410kJ / 337kcal
Tuk: 3,40g z toho nas.mast.kys: 1,05g
Bílkoviny: 20,10g
Sacharidy: 34,30g z toho cukry 2,20g
Vláknina: 26,50g
Sůl: 120mg

Upozornění: Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestrého a vyváženého stravování, které je spolu s dodržováním zdravého životního stylu důležité. Produkt uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu a chladu.

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.