Altevita BIO Ginko Biloba prášek 90g

229,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: GF006

Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jednou z nejprodávanějších bylin na světě.

Jinan dvoulaločný (Ginkgo Biloba) je jedním z nejstarších a nejodolnějších živých stromů. Jeho listy jsou bohaté na živiny, obsahují silné antioxidanty jako flavonoidy a terpenoidy.

Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jedním z nejprodávanějších bylin na světě.

Ginkgo biloba poskytuje organismu silné antioxidanty, které jsou potřebné k odstranění buněk před škodlivými účinky volných radikálů a na regeneraci buněk v těle. Jsou velmi důležité jako prevence srdečních onemocnění a mnoha dalších závažných onemocnění.

Studie ukazují, že Ginkgo Biloba pomáhá při léčbě šumu nebo zvonění v uších. Stále není jasné, jak tato rostlina podporuje zdravý sluch, ale předpokládá se, že jim zlepšuje tok kyslíku v sluchových orgánech.

Ginkgo pomáhá při zvyšování toku krve v pohlavních orgánech, což zvyšuje libido u žen i mužů. Zároveň ginkgo zvyšuje průtok krve do rukou a nohou a zmírňuje také křeče.

Ginkgo Biloba přispívá pozitivně, zvyšuje průtok krve do mozku, nervové vysílače a zlepšuje pomalou degeneraci mozkových buněk.

Bylina zvyšuje průtok krve do mozku a poskytuje vyšší koncentraci neurotransmiterů přítomných v mozku.

Ginkgo biloba minimalizuje tvorbu krevních sraženin v tepnách a zlepšuje tok krve do hlavních orgánů včetně mozku. U pacientů s mozkovou příhodou může Ginkgo biloba pomoci obnovit poškozené mozkové buňky.

Doporučené dávkování:

1 čajová lžička 2 - 3 x denně. Ginkgo biloba lze přidávat do jogurtů, nápojů a zmrzlinových mléčných výrobků nebo se smíchá s jinými superfood potravinami pro znásobení účinků.

Nevhodné pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Výživové údaje na 100g:

Energetická hodnota: 1321kJ / 317kcal
Tuk: 8,36g z toho nas.mast.kys: 2,80g
Bílkoviny: 11,61g
Sacharidy: 31,60g z toho cukry 7,26g
Vláknina: 32,32g
Sůl: <0,01 g

 

Upozornění: Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestrého a vyváženého stravování, které je spolu s dodržováním zdravého životního stylu důležité. Produkt uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu a chladu.

 

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.