Altevita Goji 500g

260,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: SF06

Goji představuje ovoce s nejvyšším podílem bílkovin. Obsahuje 18 různých aminokyselin, včetně všech 8 esenciálních, které si tělo nedokáže vytvořit samo.

Ovoce goji (godži) pochází z Číny, jeho léčivé účinky znali a využívali již ve starověké Číně. Tradiční čínská medicína ho považuje za léčivou potravinu, jejíž pravidelná konzumace zaručuje dlouhý život plný vitality. K nám se dostanou ve formě sušených plodů, podobných rozinkám, mají nasládlou, přitom jemně nahořklou chuť.

 

Goji představuje ovoce s nejvyšším podílem bílkovin. Obsahuje 18 různých aminokyselin, včetně všech 8 esenciálních, které si tělo nedokáže vytvořit sám. V tomto smyslu je tato rostlina unikátem, neexistuje na světě jiné rostliny, přesněji řečeno plodu, která by byla tak bohatá na bílkoviny. Ze všech rostlin na světě mu patří i prvenství jako plodu s nejvyšším obsahem karotenoidů, tj pigmentů, které dodávají zelenině i ovoci pestré barvení, a to nejen červené, ale i žluté či sytě zelené. Karotenoidy se vyznačují silnými antioxidačními vlastnostmi, snižují i

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.