Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - STŘELEC (SAGITTARIUS) 10ml

199,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AT118

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

 

STŘELEC (SAGITTARIUS) - 22. listopad - 21. prosinec

Extravagantní a dobrodružný

Element - OHEŇ

Klíčová myšlenka - I SEE (Vidím)

Planeta - JUPITER

Klíčová slova: Štědrost - Idealismus - Optimismus - Otevřenost - Svobodomyslnost

Orgán: Stehna, Játra

Onemocnění: Úrazy stehen, choroby jater

Esenciální oleje: YLANG YLANG - GERANIUM - POMERANČ

Ylang ylang - Posílení nervů

Geranium - uzemnění

Pomeranč - zlepšení nálady

Střelci jsou velmi přátelští a okouzlující, milují zábavu a vyznávají férovost. Mají kreativní mysl, jsou za každé dobrodružství a milují cestování. Jsou velmi zvědaví. Jejich přímočarost je často zraňující. Bezstarostná povaha je nejednou přivádí k neopatrnosti.

Směs esenciálních olejů pro znamení STŘELEC je složena z olejů, které mohou pomoci povzbudit dobrodružného a svobodomyslného Střelce. Obsahuje také oleje, které zmírňují stres a napětí. Prospívají všem, kteří tvrdě pracují a potřebují do života více lehkosti, ale zároveň vliv, aby dokázali stát nohama pevně na zemi.

SLOŽENÍ: Ylang Ylang (Cananga odorata), Geranium (Pelargonium graveolens), Pomeranč (Citrus Sinensis).

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.