Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - LEV (LEO) 10ml

199,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AT114

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

 

LEV (LEO) - 23. červenec - 22. srpen

Štědrý a asertivní

Element - OHEŇ

Klíčová myšlenka - I WILL (Chci)

Planeta - SLUNCE

Klíčová slova: Velkorysost - Vtipnost - Veselost - Čistá mysl - Kreativita - Síla

Orgán: Srdce, páteř

Onemocnění: srdeční onemocnění, onemocnění páteře

Esenciální oleje: POMERANČ - CITRON - MAJORÁNKA

Pomeranč - osvěžení

Citron - pročištění mysli

Majoránka - uklidnění

Lvi jsou extroverti a velmi dominantní, rození vůdci, kteří jsou rádi středem pozornosti. Jejich přirozený magnetismus dokonale přitahuje ostatních. Jsou velkorysí, nezávislí, ale dokážou být i velmi panovační a starající se do cizích záležitostí. Jejich dominance a vysoká sebedůvěra často přechází až do arogance.

Směs esenciálních olejů pro znamení LEV obsahuje oleje, které pomáhají udržet Lva při zemi a uklidňovat jejich ohnivou povahu. Rovněž obsahuje esence, které jsou velmi prospěšné při bolestech páteře a posilují srdečně-cévní systém.

SLOŽENÍ: Pomeranč (Citrus Sinensis), Citron (Citrus limonum), Majoránka (Origanum Marjorana).

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.