Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - KOZOROH (CAPRICORN) 10ml

199,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AT119

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

KOZOROH (CAPRICORN) - 22. prosinec - 19. leden

Zodpovědný a houževnatý

Element - ZEM

Klíčová myšlenka - I USE (Používám)

Vládnoucí planeta - SATURN

Klíčová slova: Disciplinovanost - Pracovitost - Užitek - Persistence - Vytrvalost

Orgán: klouby, kosti, pokožka

Onemocnění: bolesti kloubů, kožní choroby

Esenciální oleje: PAČULI - BERGAMOT - MANDARINKA

Pačuli - fantazie

Bergamot - spokojeny nervy

Mandarinka - čistá hlava

Kozorozi jsou považováni za velmi moudrých a praktických. Jsou ambiciózní, jsou poháněni potřebou úspěchu, peněz a postavení a jsou velmi pracovití. Často však při soustředění se na jednu věc ignorují všechny kolem sebe, včetně rodiny a přátel.

Směs esenciálních olejů pro znamení KOZOROH obsahuje oleje, které mohou pomoci uklidnit napětí a starosti úzkostného Kozoroha. Zmírňuje psychické vyčerpání. Obsahuje také esence, které jsou velmi prospěšné při zmírňování oteklých a ztuhlých kloubů.

SLOŽENÍ: Pačuli (Pogostemon cablin), Bergamot (Citrus Bergamo), Mandarinka (Citrus Nobilis).

 

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.