Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - BERAN (ARIES) 10ml

199,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AT110

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

BERAN (ARIES) - 21. březen - 19. duben

Odvážný a soutěživý

Element - OHEŇ

Klíčová myšlenka - I AM (Jsem, existuji)

Planeta - MARS

Klíčová slova: Optimismus - Odhodlanost - Čestnost - Iniciativa - Rozhodnost

Orgán: Hlava

Onemocnění: bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku

Esenciální oleje: CITRON - LEVANDULE - KADIDLO

Citron - optimismus

Levandule - uklidnění

Kadidlo - rovnováha a trpělivost

Berani jsou odvážní, soutěživí, důvěřují vlastním schopnostem a jsou to přirozeně vůdčí typy. Často lákají ostatní, aby je následovali a vychutnávají si prvenství ve všem, co se dá. Pokud dostanou nápad, mají tendenci být příliš impulzivní a energičtí, málokdy však nápady dotáhnou do konce, protože jim chybí dostatek trpělivosti.

Směs esenciálních olejů pro znamení BERAN obsahuje oleje, které mohou pomoci Beranu uklidnit jejich ohnivý temperament a zmírnit sebevědomou energii. Oleje jsou velmi prospěšné na uklidnění bolesti hlavy, na migrény a také poruchy spánku.

SLOŽENÍ: 100% esenciální oleje - Citron (Citrus limonum), Levandule (Lavandula Angustifolia), Kadidlo (Boswellia Serrata)

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.