Sety aroma olejů

Nabízíme širokou škálu Altevita setů aroma olejů, které vám pomohou přinést do vašeho domova příjemnou vůni a harmonii. Naše sety jsou pečlivě vybrané kombinace výjimečných esenciálních olejů, které můžete použít v aromaterapii, pro masáže, do difuzérů nebo do koupele. Každý set aroma olejů obsahuje různé druhy olejů, které se vzájemně doplňují a vytvářejí harmonické vůně. Nabízíme různé varianty setů, které jsou vhodné pro různé účely a preference. Můžete si vybrat například set pro relaxaci a uklidnění, pro povzbuzení energie a koncentrace, pro zlepšení nálady nebo pro podporu zdraví a imunity. Naše aroma oleje jsou vyrobené z kvalitních přírodních surovin a jsou pečlivě vybrané pro své terapeutické vlastnosti. Můžete si být jisti, že produkty v našich setech jsou čisté, bez syntetických přísad a vyrobené s ohledem na vaše zdraví a pohodu.

Výrobce:
Altevita
Zobrazit

Výsledky 1 - 8 z 8

Altevita Set olejů Citrus mix + difuzér do auta zdarma

322,00 Kč

Citrusové esenciální oleje patří k nejvíce používaným esenciálním olejem. Jsou oblíbené u dětí i dospělých a mají široké možnosti použití. Set CITRUS MIX obsahuje 100% esenciální oleje CITRON 10 ml - růžový grapefruit 10 ml - LIMETKA 10 ml.

Learn More

Altevita Set olejů dětský Svět + difuzér do auta zdarma

322,00 Kč

Dětský svět je o hravosti, úsměvech, ale i slzičky a nepohodě. Ať vás esence provázejí v dobrých i nepohodových časech.

Set esenciálních olejů DĚTSKÝ SVĚT obsahuje 100% esenciální oleje spearmint 10 ml -...Learn More

Altevita Set olejů Domácnost a Dezinfekce + difuzér do auta zdarma

322,00 Kč

Skvělou náhradou za klasické čistící syntetické prostředky mohou být právě esenciální oleje? Vybrali jsme esence, která by neměla chybět v žádné domácnosti.

Set esenciálních olejů DOMÁCNOST - DEZINFEKCE...Learn More

Altevita Set olejů harmonie Domova + difuzér do auta zdarma

457,00 Kč

Harmonie - pro někoho štěstí, pro někoho pohoda, dobrá nálada, správná atmosféra. Ať si každý vybere to své. Nový set HARMONIE DOMOVA navodí správnou atmosféru právě díky aromaterapii. Ty pocity jsou nakažlivé :-)

Learn More

Altevita Set olejů Imunita a Nachlazení + difuzér do auta zdarma

322,00 Kč

Pravidelné posilování imunity je skutečně důležité, pokud se chcete vyhnout nepříjemné chřipce, nachlazení, případně se preventivně chránit v krizových obdobích jako je podzim a zima.

Set esenciálních olejů...Learn More

Altevita Set olejů Organická Lékárnička + difuzér do auta zdarma

673,00 Kč

Set ORGANICKÁ LÉKÁRNIČKA představuje oleje, které by neměly chybět v žádné domácnosti, případně na cestách nebo dovolené.

Set esenciálních olejů Organické LÉKÁRNIČKA obsahuje 100% esenciální olej ORGANIC...Learn More

Altevita Set olejů Pozornost a Koncentrace + difuzér do auta zdarma

322,00 Kč

Slabá schopnost koncentrace je problémem, se kterým se často setkává každý z nás. Ať už jste student nebo pracujete, stoprocentní pozornost a koncentrace je základem pro úspěšné zvládání každodenních povinností.

Learn More

Altevita Set olejů Spánek a Pohoda + difuzér do auta zdarma

322,00 Kč

Je to skutečně tak, vhodný výběr esenciálních olejů vám pomůže snadněji usnout. Esence svým působením na psychiku člověka pomáhají zklidnit při nervozitě a stresu či jiných projevech nervového napětí.

Set...Learn More

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.