Altevita Perila křovitá olej lisovaný za studena - 500 ml

315,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 6557

Altevita Perila křovitá olej lisovaný za studena - 500 ml. Listy perily křovité mají charakteristickou citrónovo-štipľavou chuť a v tradiční kuchyni Japonska a Číny se často využívají pro jejich výraznou chuťovou paletu. Tyto listy jsou tradičně začleněny do různých pokrmů, jako jsou šaláty a pokrmy, které zvýrazňují jejich chuťové vlastnosti.

Altevita Perila křovitá olej lisovaný za studena - 500 ml

Určeno pro vnitřní i vnější použití

Účinky (vnitřní užívání):

Perilový olej můžete ocenit v chladných pokrmech, jako jsou saláty, dresinky a podobně.
Perilový olej může pomoci při alergiích a může mít vliv na produkci histaminu. Pokud trpíte na alergii na pyl, doporučuje se začít užívat olej minimálně 2 - 3 měsíce před začátkem pylové sezóny, ideálně v zimě, aby se předešlo alergickým projevům během pylové sezóny. Doporučuje se užívání 1 - 2 čajových lžiček 2x denně.

DÝCHACÍ SYSTÉM. Olej může pomoci při kašli, různých onemocněních plic a preventivně při různých virových onemocněních, včetně chřipky.
Má sedativní, antioxidační a tonizující účinky (např. na bolesti hlavy, různé křeče).

ŽENSKÉ POTÍŽE. Olej může být užitečný pro ženy během menopauzy a také při ranním nevolném pocitu během těhotenství. Někdy se také používá při zánětech ženských orgánů.

TRÁVICÍ PROBLÉMY. Perilový olej může pomoci při bolestech břicha, zácpě, otravách jídlem, pálení žáhy, zvracení a může absorbovat těžké kovy a odstranit je z těla.
Pokud přidáte k aerobnímu cvičení ráno a večer lžičku perilového oleje, může to usnadnit hubnutí. Olej také může pomoci při udržení svalové hmoty, což může být užitečné pro seniory.
Může pomoci snížit hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi.
Může zlepšit paměť a koncentraci.

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.