Altevita černuchový olej, černý kmín - 100 ml

218,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: DS88

Altevita černuchový olej, černý kmín - 100 ml. Rostlina černucha setá, často označovaná také jako černý kmín, má dlouhou historii v tradičním užití. Olej z černého kmínu se často používá pro svou unikátní chuť a vůni.

Altevita černuchový olej, černý kmín - 100 ml

Prorok Mohamed údajně řekl, že semínka černuchy seté mohou být léčivá pro mnoho obtíží. Černucha setá je jedna z rostlin s dlouhou historií v tradičním používání. Olej z černuchy seté je oblíbený pro svou charakteristickou vůni a chuť, což ho dělá důležitým kořením v mnoha kuchyních po celém světě. Historie černuchy sahá až do starověkého Egypta, kde byl olej z této rostliny používán pro různé účely, včetně kosmetických.

Dnes je černucha setá oblíbeným kořením, které se používá v kulinářské přípravě jídel po celém světě. Semínka černuchy mají také některé zdravotní přínosy.

Semena černého kmínu obsahují více než 100 chemických sloučenin včetně některých dosud neidentifikovaných. Kromě toho, co je považováno za hlavní účinné látky, semena obsahují: beta sitosterol, kyselinu myristovou, kyselinu palmitovou, kyselinu palmitolejovou, kyselinu stearovou, kyselinu olejovou, kyselinu linoleovou, linolenovou, arachidonovou kyselinu, bílkoviny, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B3 , kyselinu listovou, vápník, železo, měď, zinek, fosfor a jiné.

 

Složení: 100% za studena lisovaný BIO olej z černého kmínu
Dávkování: vnitřně – 1 – 2 x denně jednu kávovou lžičku

vnější použití – podle potřeby

Kontraindikace: Nedoporučuje se k vnitřnímu použití během těhotenství.
Skladování: Skladujte na tmavém místě při pokojové teplotě do 25°C. Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců.

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.