Altevita BLACK DETOX 210g

528,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: SM10

Black detox smoothie je svým složením koktejl určený k detoxikaci, tedy na důkladné pročištění organismu.

Nová receptura bez přidaného cukru a s vysokým podílem vlákniny.

K základním pozitivním vlivem smoothie jako takového se přidají i zdraví prospěšné účinky jeho ingrediencí. Složení toho - kterého koktejlu je zaměřen na dosažení jiných přidaných pozitivních účinků, je tedy vhodné seznámit se se zdravotními či léčebnými účinky jednotlivých přípravků, pak si jejich konzumaci obměňovat či kombinovat -v souladu se zdravotními problémy, na které se potřebujete zaměřit. Pojmem smoothie se obecně označuje ovocný či zeleninový nápoj jemné krémové konzistence, jakýsi koktejl v hustším provedení, který je vhodnou alternativou jídel v klasickém pojetí. Z hlediska trávicího procesu představuje jemná, tekutá podoba potravy nejšetrnější obdobu přijímaného jídla, proto je koktejlová forma ideální především pro oslabený nebo nemocný organismus, velmi vhodná je i při dietách, ale také v případě zdravého organismu se uplatňují jeho blahodárné účinky.

 

Black detox smoothie je svým složením koktejl určený k detoxikaci, tedy na důkladné pročištění organismu. Aktivní uhlí, má schopnost zabránit vstřebávání se toxinů a jedů různého druhu do krevního oběhu, proto se používá pro akutní léčbu až život ohrožujících stavů v případech otrav různého druhu, včetně otrav alkoholem, jakož i předávkování drogami. Je schopná zneškodnit i parazity a různé bakterii v těle. Pro tuto svou schopnost přispívá k odstranění zápachu z úst. Kromě vázání jedů a toxických látek dopomáhá tato látka ke snížení hladiny špatného a zvýšení hladiny dobrého cholesterolu. Přívlastek "black" v názvu tohoto přípravku poukazuje nejen na černou barvu jeho hlavní složky, ale také na tmavou barvu dalších jeho ingrediencí, jako jsou černý rybíz, borůvky či dokonce i černý čaj.

Černý čaj obsahuje třísloviny - látky, které jsou velmi prospěšné pro trávicí trakt, mají uklidňující účinek na střeva a žaludek, což je velkým přínosem v průběhu detoxikačních procesů. Známé jsou i jeho antioxidační účinky, čímž se zajistí zneškodnění volných radikálů a tvorba zánětů v těle.

Ovocné složky tohoto přípravku se krásně zařazují do řady černých složek výrobku, a zdůrazňuje jeho detoxikační účinky.
Borůvky jsou osvědčeným lékem proti průjmu. Obsahují různé důležité organické kyseliny, antioxidanty, minerálních látek, hodně vitamínu C a betakarotenu, takže jsou vhodnou ochranou před infekcemi. Navíc pomáhají vylučovat toxiny z těla a podobně aktivnímu uhlí i snížit hladinu cholesterolu v krvi.

Černý rybíz jsou také skvělým pomocníkem při průjmu a uleví při problémech s trávením. Jsou bohaté na vitaminy (C, E, skupiny B) a minerální látky (železo, draslík). Mají močopudný charakter, tedy zrychlují procesy vylučování (i toxinů). I vyšší obsah vlákniny černého rybízu výrazně posiluje čistící schopnosti tohoto přípravku.

Konzumací Black Detox Smoothie se tak zbavíte nejen škodlivých a jedovatých látek a usazenin ve vašem těle, ale stanete se zároveň odolnějším vůči infekcím a zánětlivým procesům v těle, a navíc se Vám kromě trávicího systému poděkují i

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.