Kyosun bio matcha čaj premium - 30 g

366,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: MA19

Kyosun bio matcha čaj premium - 30 g. Ochutnejte prémiovou kvalitu Bio Matcha Tea. Balení obsahuje 20 kusů 1,5 g sáčků.

Kyosun bio matcha čaj premium - 30 g

Proč pít Matcha Tea?
Bio Matcha Tea Premium je vysoce kvalitní japonský čaj Matcha. Čajové lístky jsou pečlivě ručně sbírány a poté mlety na jemný prášek, což umožňuje, aby byl celý čajový list zeleného čaje konzumován při pití čaje. Tím se využijí všechny přírodní složky, které Matcha obsahuje, včetně antioxidantů, aminokyselin a dalších živin. Bio Matcha Tea Premium je zelený čaj, který je o něco jemnější chuti, a to ho činí vhodným pro pití. Má také vyšší obsah aminokyselin a kofeinu než Bio Matcha Tea Harmony, což z něj činí prémiový produkt. Čajové lístky pro výrobu Bio Matcha Tea Premium jsou pečlivě vybírány, aby zajistily jeho kvalitu.

Jaký je rozdíl mezi Bio Matcha Tea Harmony a Bio Matcha Tea Premium?
Bio Matcha Tea Harmony je součástí naší řady All Day. Tento produkt nabízí všechny výhody čaje Matcha a můžete si ho vychutnat kdykoli. Je také vhodný jako samostatný nápoj nebo jako přísada do jídel.

Bio Matcha Tea Premium má jemnější chuť a není tak vhodný pro použití jako ingredience do potravin. Ještě více zdůrazňuje zelenou barvu a má vyšší obsah aminokyselin a kofeinu než Bio Matcha Tea Harmony. Listy čaje použité při výrobě Bio Matcha Tea Premium jsou pečlivě vybírány, aby zajistily jeho prémiovou kvalitu, což se také promítá do ceny.

Jaké certifikace má Bio Matcha Tea Premium?
Bio Matcha Tea Premium je certifikován známkou Bio. Tuto známku Matcha Tea úspěšně obhajuje od roku 2012, kdy této společnosti byla udělena jako první v ČR pro čaj matcha. Mezi certifikáty společnosti Matcha Tea patří i Certifikát o zdravotní nezávadnosti produktu vydaný Státním zdravotním ústavem. Stejně vysoké nároky klade Matcha Tea i na své japonské dodavatele, kteří disponují i takovými certifikáty, jako jsou například: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a další.

Je Bio Matcha Tea pravidelně testován?
Každá jednotlivá šarže Bio Matcha Tea Premium, která překročí hranice ČR, je testována mimo jiné na přítomnost plísní, pesticidů, bakterií E.coli. Tyto testy jsou dostupné široké veřejnosti, ale mají-li zákazníci zájem, lze jim tyto testy poslat i na e-mail. Stačí do e-mailu napsat číslo šarže, které je uvedeno na spodní straně krabičky Bio Matcha Tea Premium. Toto pravidelné testování je zárukou kvality tohoto produktu. V případě, že se rozhodnete pro jinou značku matcha, vyžadujte po prodejcích aktuální testy, které jsou v souladu s aktuální šarží nabízeného čaje. Na slovenském trhu je možné setkat se s levnými náhražkami matcha, které pocházejí většinou z Číny. Tyto náhražky nedosahují kvalit pravého japonského čaje jak složením, tak barvou a chutí.

Kde se Bio Matcha Tea Premium pěstuje?
Domovem čajovníku pro výrobu Bio Matcha Tea Premium je oblast Nishio, kde se čaj sklízí výhradně ručně.

Jaká je doporučená denní dávka?
Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

Jak se Bio Matcha Tea Premium připravuje?
Takto vysoce kvalitní matcha je vhodný pro japonský tradiční čajový obřad, ale hodí se i pro moderní přípravu v šejkru, popřípadě uzavíratelné láhvi. Do nádoby vysypte obsah 1,5g sáčku a řádně protřepejte ve studené nebo v teplé vodě do 65°C. Šejkry Matcha Tea jsou certifikovány pro styk s potravinami a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou například BPA.

Preferujete-li tradiční způsob, nasypte do čajové misky čawanu bambusovou lžičkou časáku porci čaje, zalijte vodou maximálně o teplotě 65°C a promíchejte bambusovou metličkou Casena. Pro usuče, jemnější variantu čaje, použijte 2 lžičky časáku nebo jednu čajovou lžičku čaje, zalijte 70 ml vody a energicky míchejte ve tvaru písmene M. Pro Koiči, intenzivnější nápoj, použijte 3-4 lžičky časáku nebo 2 čajové lžičky, 40 ml vody a míchejte mírným krouživým pohybem.

Kolik 1,5g sáčků balení obsahuje?
Bio Matcha Tea Premium obsahuje 20 kusů 1,5g sáčků s čajem matcha.

Jak Matcha Tea skladovat?
Skladování čaje už za vás vyřešily vysoce kvalitní sáčky, jejichž obal chrání matcha před vzduchem a světlem, tedy největším spouštěčem jeho degradace. Matcha je tak velmi nenáročná na skladování a kvalitní obal zaručuje čerstvost. Pokud zvažujete nákup 100 a více gramového balení pro osobní spotřebu, počítejte s tím, že čaj v balení, ve kterém není ochranná atmosféra. rychle ztrácí na kvalitě. Kvalita aroma, barvy i chuti klesá v řádu dní a takové balení se proto nemusí vyplatit.

Jaká je trvanlivost produktu?
Trvanlivost Bio Matcha Tea je 24 měsíců.

Obsahuje Bio Matcha Tea Premium nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje?
U tohoto produktu nejsou známy žádné alergeny. Bio Matcha Tea nedoporučujeme pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a prázdný žaludek může způsobit nevolnost.

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.