Altevita bio matcha harmony čaj 30 x 2 g

268,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: MA01

Altevita bio matcha harmony čaj 30 x 2 g. Jedná se o nejoblíbenější balení v naší nabídce. Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10x silnější než běžný zelený čaj.

Altevita bio matcha harmony čaj 30 x 2 g

 

Proč pít Matcha Tea?

Bio Matcha Tea Harmony je naším hlavním produktem a patří mezi nejoblíbenější v naší nabídce. Matcha Tea má výživovou hodnotu přibližně desetkrát vyšší než běžný zelený čaj a obsahuje vysoký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylínu, což je typ čajového kofeinu. Teofylín je v podstatě druh čajového kofeinu, který se uvolňuje postupně během 3-6 hodin, což má pro lidský organismus příznivější účinky. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje přibližně 30% vlákniny.

Certifikace naší Bio Matcha Tea:

Naše Bio Matcha Tea má několik certifikátů. Mezi nejdůležitější patří BIO certifikát. Tento certifikát jsme získali již v roce 2012 a byli jsme první, kteří o certifikaci BIO pro tento druh čaje požádali. Každoročně obnovujeme tuto certifikaci během kontrol certifikačního úřadu. Dalším certifikátem je Certifikát o zdravotní nezávadnosti produktu, který vydal Štátny zdravotný ústav. Naši dodavatelé také disponují certifikáty kvality, včetně JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosher a dalších.

Pravidelné testy naší Bio Matcha Tea:

Ano, pravidelně testujeme každou importovanou šarži. Pravidelné testy zajišťují kvalitu nejen pro vás, ale i pro nás. Kvalita má pro nás vysokou prioritu. Pokud plánujete zakoupit čaj Matcha, buďte opatrní při jeho výběru. Zejména levnější náhrady, které často pocházejí z Číny, nemají stejné vlastnosti jako původní japonská Matcha. Doporučujeme požadovat od prodejců aktuální testy, které by měly odpovídat aktuální šarži nabízeného čaje.

Dávkování:

Dospělý člověk by měl denně přijmout 3900 ORAC antioxidantů, což odpovídá 4g Matcha Tea, čili 2 sáčky.
Děti 4-6 let: 45 mg = 1,5 gr čaje Matcha / den
Děti 7-9 let: 63 mg = 2,1 gr čaje Matcha / den
Děti 10-12 let: 85 mg = 3,2 gr čaje Matcha / den
Těhotné max. 4GR: čaje Matcha / den (= 2 šálky / den)
Dospělí max. 6 šálků čaje Matcha / den

Průměrná spotřeba čaje se pohybuje od 1 - 2 šálků denně, což odpovídá 10 - 20 šálkům klasického zeleného čaje.

Balení obsahuje: BIO Match Harmony 30 x 2 g

 

 

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.