Coffeein Italy espresso směs zrnková káva - 200 g

159,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 7923

Coffeein Italy espresso směs zrnková káva - 200 g. Tuto kávu jsme pečlivě vybírali tak, aby splňovala přísná kritéria certifikace "espresso italiano". Blend ITALY je naším vlastním výrazem uznání pravé italské espressu. Tato káva je vhodná pro automatické espresso kávovary, ale rozhodně nezklame ani v tradičním pákovém kávovaru na espresso.

Coffeein Italy espresso směs zrnková káva - 200 g

Samozřejmě, zde je upravený text bez hvězdiček a odrážek:

Káva ohromí na první pohled krásnou hustou cremou. V chuti se prolínají mohutné čokoládové a kakaové tóny. Dominuje v ní horká čokoláda a kakao s nádechem kořenitého a dýmového dozvuku.

Jelikož jsme zastánci kvality, nedochází u nás k olejovým koupelím. Víme, jak pražit kávu tmavě, aniž by došlo k pyrolýze a rozpadu cukrů v zrně. Nemusíte se proto obávat mastného a nepříjemného zápachu kávy. Možná to zní jako klišé, ale Italy je o moderním tmavém pražení.

Pro koho je Italy? Pro ty, kdo milují silnou a horkou kávu, připravenou jako espresso. Na rozdíl od italských směsí je Italy pražena tak, aby horkost chuti vytvářely karamelizované cukry v zrně a nikoli spálené oleje, které vznikají přepražením.

- 75 % Arabika / 25 % Robusta
- Espresso směs
- Stupeň pražení: Full City+
- Velikost balení: 200 g (zrnná káva)
- Etiketa je vyrobena z recyklovaného kávového odpadu

Chuť kávy

Káva má mohutné a čokoládové tělo. V chuti dominuje horká čokoláda a kakao s nádechem kořenitého a dýmového dozvuku, který zajišťuje Robusta. Kyselost je téměř nulová. Dozvuk kávy je také v čokoládovém duchu, dlouhý a intenzivní.

Původ kávy

Směs je tvořena mokře zpracovanými středoafrickými kávami a mokře zpracovanou indickou robustou. Káva je složena z 50 % Honduras Santa Rosa, z 25 % Nicaragua Jinotega a z 25 % India Kaapi Royal Robusta. Ruční sběr i třídění.

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.