Coffeein Elite espresso směs zrnková káva - 200 g

159,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 7922

Coffeein Elite Espresso směs zrnková káva - 200 g. Sladké tóny ořechů, které doprovází velmi jemná kyselost bobulového ovoce. Naše vlajková loď.

Coffeein Elite Espresso směs zrnková káva - 200 g

COFFEEIN Elite je naše vlastní espresso směs. Základní recept "Elitky" jsme získali od italské pražírny s dlouholetými zkušenostmi. S časem jsme ale také získávali své vlastní zkušenosti, a proto jsme recept na Elite neustále ladili a zdokonalovali až do současné podoby. Elite je (zaslouženě) naše nejprodávanější káva na všech frontách: v e-shopu, ale také pro kavárny a firmy. Je to naše "vlajková loď". Její typickou čokoládovou chuť s výrazným tělem si oblíbilo mnoho našich zákazníků po celém Slovensku.

- 90 % Arabika / 10 % Robusta
- Espresso směs
- Stupeň pražení: Full City
- Velikost balení: 200 g (zrnná káva)
- Etiketa je vyrobena z recyklovaného kávového odpadu

 

Chuť kávy

Tělo kávy je mohutné. V chuti se objevují krásné tóny ořechů, které doprovází velmi jemná kyselost bobulového ovoce. Příjemná chuť čokolády a kávy zůstává v ústech dlouho po vypití.

Původ kávy

Arabiku v této espresso směsi zastupuje z 60 % Brasil Cerrado (žlutý Bourbon) a z 30 % Colombia Lucero. 10 % Robusty pochází z výběrového mokrého zpracování z Indie Kaapi Royal. Díky ní je crema "Elitky" tak bohatá a hustá.

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.