Altevita BIO Vegan Probiotics Creamer 120 g do kávy či čaje

152,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 6530

Altevita BIO Vegan Probiotics Creamer 120g zdravější verze smetany obsahuje ovesný nápoj v prášku Organic, který je vhodnou alternativou klasického kravského mléka. - přírodní náhražku smetany do kávy s blahodárnými účinky na zdraví. Získáte skvělou chuť a mnoho výhod, jako je jednoduché použití a vegan složení.

Ovesný nápoj v prášku Organic

Produkt s názvem Bio vegan probiotics creamer je vhodný i pro lidi, kteří trpí intolerancí na mléko. Tato zdravější verze smetany obsahuje ovesný nápoj v prášku Organic, který je vhodnou alternativou klasického kravského mléka.

Zahrnuje také vyšší podíl vlákniny a, mimo jiné, oves je bohatý právě na beta-glukany. Tyto složky napomáhají při zlepšení přirozené obranyschopnosti organismu a podporují i činnosti srdce. Bio vegan probiotics creamer zároveň dokáže zajistit správnou funkci trávicího systému, přičemž příznivě ovlivňuje cholesterol. Díky těmto účinkům může fungovat tato zdravější verze smetany i jako možná prevence civilizačních onemocnění.

MCT olej

Bio vegan probiotics creamer obsahuje také MCT olej. V rámci zdravé smetany do kávy přináší benefity, jako například podporu spalování tuků, zlepšení celkové vytrvalosti a zároveň působí i jako dobrý zdroj energie.

Výhodou je, že MCT olej je lehčí a mnohem rychleji jej lze i strávit, na rozdíl od běžných olejů. To přináší další výhody, neboť MCT olej vám tak zlepší i trávení a vy nebudete pociťovat žádné potíže. Mimo jiné, nejčastěji se získává z kokosového oleje a plodů ořechů, což platí i pro případ produktu Bio vegan probiotics creamer.

LactoSpore

Ve zdravější verzi smetany do kávy se nachází také LactoSpore. Jedná se o probiotika, která jsou založena na těch více prospěšných bakteriích. Podporují jejich růst a tvorbu. Díky tomu dochází k výraznému zlepšení trávení a trávicích funkcí různého druhu. LactoSpore působí také jako prevence onemocnění trávicího traktu. V produktu Bio vegan probiotics creamer se tato složka nachází v množství přibližně 3,33g.
Do kávy, smoothie a kaše.

Zdravou verzi smetany lze přidat do kávy, čaje, smoothie, ale například i ovesné kaše. Jedná se o produkt, který je doporučeno konzumovat na denní bázi. Důvodem je přírodní složení, bez jakýchkoli emulgátorů, aditiv, barviv či škodlivého cukru. Bio vegan probiotics creamer je díky tomu vhodný i pro vegany. Zároveň osvěží chuť nápoje nebo jídla. Důvodem je zejména to, že zdravější verze smetany je velmi lahodná a jemná.

Jednoduchá příprava

Jedna dávka v tomto případě představuje množství 6 gramů (1 lžičku). To je třeba přidat přímo do kávy, smoothie, popřípadě oblíbené kaše. Co se týče skladování, Bio vegan probiotics creamer je nutno chránit před přímým slunečním zářením a mrazem. Skladovat jej je třeba v suchu, při teplotě do 25 stupňů Celsia a zároveň mimo dosah dětí.

SLOŽENÍ

Ovesný nápoj v prášku Organic *, MCT olej Organic * (Cocos nucifera (triglyceridy se středně dlouhým řetězem z ořechů (MCT), LactoSpore*) (Bacillus Coagulans 1205 - LactoSpore 6BLN) *

* surovina Organic z kontrolovaného ekologického zemědělství


Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota 1883,5 kJ / 447,1Kcal
Tuky 13,73 g
z toho nas.mast.kys. 10,82 g
Sacharidy 70,75 g
z toho cukry 11,43 g
Bílkoviny 10,02 g
Sůl 0,21 g
Vláknina 8,17 g

UŽÍVÁNÍ

6g (1 lžičku) přidejte přímo do kávy, oblíbené kaše nebo smoothie.

SKLADOVÁNÍ

Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladujte v suchu při teplotě do 25 C. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.