ALTEVITA Ostropestřec mariánský - plod drcený (jemný) 300 g 10+1 zdarma

700,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: OR90

ALTEVITA Ostropestřec mariánský - plod drcený (jemný) v akci 10+1. Přírodní doplněk pro detoxikaci a podporu funkce jater a trávení. Přírodní pračka pro vaše játra. Vyzkoušejte Ostropestřec mariánský!

 

Tato pichlavá rostlina má výrazné fialové květy a bílé žíly, o kterých tradiční příběhy říkají, že byly způsobeny kapáním mléka Panny Marie na její listy.

Účinné složky v ostropestřeci mariánském jsou skupina rostlinných sloučenin známá pod pojmem silymarin.

Jeho rostlinný lék je známý jako extrakt ostropestřce mariánského. Extrakt z ostropestřce mariánského má velké množství silymarinu (mezi 65-80 %), který byl koncentrovaný z rostliny ostropestřce mariánského.

Ve skutečnosti se tradičně používá k léčbě poruch jater a žlučníku, podporuje produkci mateřského mléka, prevenci a bojuje proti zákeřným nemocem.

Ostropestřec mariánský je často propagován pro své účinky na ochranu jater.

Pravidelně se používá jako doplňková terapie u lidí, kteří mají poškození jater v důsledku nemocí souvisejících s alkoholickým onemocněním jater, nealkoholických tukových jaterních onemocněních, hepatitidy.

Používá se také na ochranu jater před toxickými látkami, jako je amatoxin, který je produkován muchomůrkou zelenou a je smrtelný při požití.

Studie prokázaly zlepšení funkce jater u lidí s onemocněním jater, kteří užívali doplněk ostropestřce mariánského, což naznačuje, že může pomoci snížit zánět jater a poškození jater.

Přestože je zapotřebí další výzkum na to, jak to funguje, je pravděpodobné, že ostropestřec mariánský snižuje poškození jater způsobené volnými radikály, které se produkují, když játra metabolizují toxické látky.

 

Složení: 100% ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku (2,5g) zapít 2-3 dcl vody. Užívat 2-3 krát denně.

Upozornění: Při zhoršeném zdravotním stavu, užívání léků, těhotenství, kojení o užívání se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hmotnost: 300g

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy, která je spolu s dodržováním zdravého životního stylu důležitá. Uchovávejte výrobek mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu a chladu.

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.