AWM zpívající miska set černá - 1 ks

859,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 8810

AWM zpívající miska set černá - 1 ks. Perfektní tibetský dárek. Použijte dřevěný konec k ''rozezpívání'' misky. Dárek, který obdarovaného víc než jen rozveselí – přinese vnitřní klid. Každá miska má jinou frekvenci zvuku. Základní tón zůstává nezměněn, mění se jen zvuková vlna.

AWM zpívající miska set černá - 1 ks

Zpívající misky jsou v podstatě zvonek, boky a okraj misky vibrují a tím vytvářejí zvuk. Je to mírně složité naučit misky zpívat, ale naučte to své zákazníky a budou okouzleni.

Účel:

Harmonizace člověka a prostoru
Uvolnění napětí v zablokovaných místech
Působí relaxačně a léčivo na tělo i mysl
Synchronizují hemisféry
Obnovují energii v orgánech
Harmonizace/aktivace čaker (energetických center)
Posilují afirmace
Pomáhají při umírání, posilují komunikaci s duchovnem

Příklad použití misky: Při hraní držíme misku v otevřené dlani nebo ji položíme na kulatý polštářek. Dřevěným kladívkem přejíždíme po okraji misky ve směru hodinových ručiček, nebo jím jemně udeříme. Zvuk vzniká úderem paličky nebo třením klepadla na hranu misky, která se celá rozvibruje, rozezvučí. Výška tónů a jejich zabarvení závisí na velikosti misky, síle tření či úderu a rychlosti, jakou hýbeme hůlkou (klepadlem).

Misku lze také naplnit vodou nebo pískem pro změnu tónu. Stačí používat pár minut denně, protože vibrace jsou poměrně silné. Miska působí jako katalyzátor, spouštěč změn, tělu je třeba dát čas vyrovnat to, co nebylo v souladu.
Podobně postupujeme i při očistě prostoru. Místnost během hraní na mísu objíždíme po obvodu zleva doprava.

Když zvuk dozní, poslouchejte dále svým vnitřním sluchem. Jelikož lidské tělo je tvořeno z 50-70% vodou (voda vede zvuk 3x rychleji než vzduch), vibrace se rozšiřují do celého těla – jde o jakousi masáž buněk zevnitř. Tibeťané říkají: „Poslouchej zvuk misky a když přestane, poslouchej dál. Neposlouchejte ušima, ale srdcem.“

 

Rozměry výrobku: 6 cm x 8 cm (výška x průměr)

Obsah balení:

1 ks zdobená miska

1 ks polštářek

1 ks dřevěná hůlka s kůží

Hmotnost balení: +/- 720 g

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.