Arôme aroma lampa Mušle - 1 ks

292,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 7902

Arôme aroma lampa Mušle - 1 ks. Zen Arôme Aroma lampa Mušle je součástí řady Naturéa, která kombinuje přírodní materiály, jako je bambus a keramika. Každá aroma lampa je ručně vyrobena, aby vám nabídla autentický produkt, který spojuje účinnost s jednoduchostí. Vytvořte si u vás doma jemně voňavou atmosféru s aroma lampou série Naturéa - Mušla

Arôme aroma lampa Mušle - 1 ks

Jeho moderní a jednoduchý design umožňuje, aby záře svíčky vytvořila hřejivou atmosféru. Přidejte k tomu jemnou vůni, kterou vydává, a získáte ideální produkt pro chvíle relaxu.

Proč si vybrat aroma lampu série Nature?

Dokonale se hodí k šíření vůní v místnosti. Vyberte si svoji oblíbenou vůni a ta rychle rozptýlí všechny vůně, aby zabalzamovala místnost a navodila voňavou atmosféru. Nezapomeňte přidat vodu k rozptýlení esenciálních olejů.

Vyrobená z přírodního dřeva v kombinaci se 2 lakovanými keramickými prvky je velmi dekorativní s přirozeným a autentickým vzhledem. Po zapálení svíčky odhalí celou svoji krásu magickými světelnými projekcemi a velmi teplým podáním. Jeho harmonický tvar a tato směs přírodních materiálů z něj dělají ideální aroma lampu pro vytvoření tlumené a voňavé atmosféry pro chvíle odpočinku.

Jak se to používá?

Umístěte své vůně do odnímatelné sklenice umístěné na aroma lampě. Zapalte svíčku (není součástí dodávky) a vložte ji do keramického držáku pod sklenicí. Chcete-li to zastavit, stačí sfouknout svíčku. Odnímatelná sklenice usnadňuje čištění. Před manipulací počkejte, až prvky vychladnou.

Naše vonné hořáky je nutno používat s čajovými svíčkami o průměru 4 cm a dobou hoření maximálně 4 hodiny (nejsou součástí dodávky). Zapalovací svíčka musí splňovat platné normy. Nezapomeňte také dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené na zapalovací svíčce.

Rozměry: 

Délka: 9 cm
šířka: 7,5 cm
Výška: 16 cm
Hmotnost: 400 g

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.