Arôme aroma lampa Matelot - 1 ks

292,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 7900

Arôme aroma lampa Matelot - 1 ks. Vytvořte si ve svém domě jemně voňavou atmosféru, rozhodněte se pro jednoduchost a účinnost aroma lampy.

Arôme aroma lampa Matelot - 1 ks

Vedený naší touhou a motivací přeměnit jednoduchý nápad na originální, funkční objekt a zdroj pohody, vznikl Matelot v této logice. Jeho efektivní a čistý moderní design umožňuje světlu svíček uniknout a vytvořit tak příjemnou atmosféru. Přidejte k tomu jemnou vůni, kterou vydává, a získáte ideální produkt pro chvíle relaxu.

Proč si vybrat inspirační řadu Future?

Dokonale se hodí k šíření vůní v místnosti. Vyberte si svoji oblíbenou vůni a ta rychle rozptýlí všechny vůně, aby zabalzamovala místnost a navodila voňavou atmosféru. Nezapomeňte přidat vodu k rozptýlení esenciálních olejů.

Vyrobeno z kovu a keramiky je velmi dekorativní s přirozeným a autentickým vzhledem. Jeho harmonický tvar a tato směs přírodních materiálů z něj dělají ideální doplněk pro vytvoření tlumené a voňavé atmosféry pro chvíle odpočinku.

Jak se to používá?

Jeho použití je mimořádně jednoduché, vložte své vůně do keramické loďky a poté ji umístěte na místo určené k tomuto účelu. Zapalte svíčku (není součástí dodávky) a položte ji na podpěru určenou k tomuto účelu. Chcete-li to zastavit, stačí sfouknout svíčku. Před manipulací počkejte, až všechny prvky vychladnou.

Naše aroma lampy je nutno používat s čajovými svíčkami o průměru 4 cm a dobou hoření maximálně 4 hodiny (nejsou součástí dodávky). Zapalovací svíčka musí splňovat platné normy. Nezapomeňte také dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené na zapalovací svíčce.

Rozměry
Délka: 10,5 cm
šířka: 10,5 cm
Výška: 10 cm
Hmotnost: 300 g
Kapacita: 50 ml
Materiály: Keramické a kovové

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.