Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - VÁHY (LIBRA) 10ml

199,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AT116

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

 

VÁHY (LIBRA) - 23. září - 22. října

Koketní a společenský

Element - VZDUCH

Klíčová myšlenka - I BALANCE (Vyvažuji)

Planeta - VENUŠE

Klíčová slova: Upřímnost - Spravedlnost - Romantičnost - Rovnováha

Orgán: Ledviny, křížová oblast páteře

Onemocnění: Problémy s močovými cestami, bolesti v křížové oblasti

Esenciální oleje: KADIDLO – ČERNÝ PEPŘ - BERGAMOT

Kadidlo - rovnováha

Černý pepř - odvaha

Bergamot - vnitřek v nás

Váhy se vyznačují laskavostí a soucitností k druhým tak jako žádné jiné znamení. Jsou úžasní přátelé i partneři, kteří vás zahrnou láskou a uznáním. Jelikož Váhy si potrpí na krásu, často se soustředí na zevnějšek více než na nitro člověka a charakterové vlastnosti. Nevědí dobře zpracovat kritiku, která jim často bere jistotu.

Směs esenciálních olejů pro znamení VÁHY obsahuje oleje, které pomáhají udržet Váhy v klidu a při zemi, a to hlavně když mají tendenci zbytečně se něčeho obávat. Směs dodává odvahu. Obsahuje také oleje, které mohou být velmi prospěšné při problémech s ledvinami, které souvisejí právě se strachem a také při bolestech křížů.

SLOŽENÍ: Kadidlo (Boswellia Serrata), Černý pepř (Piper Nigrum), Bergamot (Citrus Bergamo).

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.