Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - RAK (CANCER) 10ml

199,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AT113

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

RAK (CANCER) - 21. červen - 22. červenec

Citlivý a pečlivý

Element - VODA

Klíčová myšlenka - I FEEL (Cítím)

Planeta - MĚSÍC

Klíčová slova: Loajálnost - Citlivost - Houževnatost - Vnímavost - Intuice

Orgán: Nohy, lymfa

Onemocnění: Problémy s chodidly, onemocnění žláz, onemocnění trávicího systému

Esenciální oleje: BERGAMOT - FENYKL - YLANG YLANG

Bergamot - balancování nálad

Fenykl - trávení

Ylang ylang - emoce

Lidé narození ve znamení Raka jsou laskaví, ale dokážou být i velmi náladoví a přehnaně emotivní. Chvíli jsou v pohodě, trpěliví, ale rychle se dokážou otočit a být podráždění a mrzutí. Zvyknou také rychle změnit náladu.

Směs esenciálních olejů pro znamení RAK obsahuje oleje, které mohou pomoci podpořit pečlivou povahu Raka zmírněním jeho stresu a úzkosti. Směs esencí pomáhá zůstat chladný a klidný. Obsahuje také oleje, které jsou velmi prospěšné pro trávení a podporují obecně dobré zdraví.

SLOŽENÍ: Bergamot (Citrus Bergamo), Fenykl (Foeniculum vulgare Dulce), Ylang Ylang (Cananga odorata).

 

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.