Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - BLÍŽENCI (GEMINI) 10ml

199,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AT112

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

BLÍŽENCI (GEMINI) - 21. květen - 20. červen

Flexibilní a nápaditý

Element - VZDUCH

Klíčová myšlenka - I THINK (Myslím)

Planeta - MERKUR

Klíčová slova: Přizpůsobivost - Inteligence - Všestrannost - Zvědavost

Orgán: plíce, nervová soustava

Onemocnění: problémy s dýcháním, alergie, onemocnění nervů

Esenciální oleje: BERGAMOT - GRAPEFRUIT - BAZALKA

Bergamot - uklidnění nervové soustavy

Grapefruit - uvolnění

Bazalka - dýchání

Tak jako symbol blíženců, lidé narození v tomto znamení mají "dvojitou" povahu, skrývají v sobě dvě osobnosti. Jsou komunikativní a mají smysl pro humor, na druhé straně však dokáží být velmi mazaní. Blíženci umí být aktivní v mnoha oblastech současně a neustále vyhledávají nové aktivity.

Směs esenciálních olejů pro znamení BLÍŽENCI obsahuje oleje, které mohou pomoci uklidnit jejich velmi zaneprázdněnou mysl. Jsou v ní také oleje, které mohou být prospěšné při dýchacích potížích a na uklidnění nervové soustavy.

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.